Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz, bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız ve herhangi bir işlem yapmış olmanız (Hepsi birlikte "İşlem" olarak kullanılacaktır) aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İşlem yapılması sebebiyle, herhangi bir sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş veya herhangi bir grup şirketi (Hepsi birlikte "DSM Grup" olarak kullanılacaktır) sorumlu değildir. DSM Grup, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

DSM Grup işbu internet sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, internet sitesini kullanma koşulları ile internet sitesinde sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, internet sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler internet sitesinde yayım anında yürürlüğe girer. İşlem yapılması ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları/uygulamalar için de geçerlidir.

DSM Grup, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi DSM Grup'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DSM Grup, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

DSM Grup bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Trendyol markası ve diğer markalar, işbu İşlem yapılan internet sitesi adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DSM Grup'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

DSM Grup, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına internet sitesine her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Geri
footer-frame